Klaipėda-Memelis
Šis miestas turi labai gražų senamiestį ir daug gražių skulptūrų. Mano mėgstamiausia skulptūra yra Frydricho pasaže stovintis žmogeliukas.
Aplankykite Antaną Poškevičių ant motociklo, kuris yra pirmasis Lietuvos motociklininkas apvažiavęs visą Baltijos jūrą.
Einant link jo praeisite pro senojo Memelio gatveles, kuriose pamatysite labai gražių Vokiško stiliaus namų.
Jei užmatysite peliuką netoli Rotušės aikštės, neužmirškite patrinti jį ir sugalvoti norą.(Jis išsipildys).

Žiemą Klaipėdoje yra daug gražių vietų, bet siūlyčiau aplankyti kelias skulptūras kaip   „Juodąjį vaiduoklį“, „Senamiesčio pašto balandžius“, „Kaminkrėtį“, „Slibiną“.

Senamiestyje ant sienos priešais "Pėdos" galeriją įkurdintas „Slibinas“. Apie 145 kg sverianti 320 cm ilgio plieno, bronzos bei granito skulptūra – tarsi mistinis Klaipėdos vardo atsiradimo legendos įamžinimas. Slibino skulptūros kūrėjas–dailininkas Vytautas Karčiauskas. Dailininkas pasakojo, jog idėja sukurti „Slibiną“ kilo perskaičius padavimą apie du brolius, kurie išėjo ieškoti vietos miestui. Vienas išėjo aplinkkeliu palei upę, kitas pasirinko artimesnį kelią per pelkes ir pražuvo. Vėliau brolis radęs pražuvėlio pėdsakus ir klaikią pėdą. Toje vietoje vėliau brolio atminimui atsiradusi Klaipėda.

Sveiki skaitytojai aš su draugais aplankiau kalėdinę Klaipėdą ir noriu parekomenduoti šias vietas:

 Žvejo skulptūrą – tai K. Kisieliui pastatytas paminklas, seniau jo vietoje stovėjo skulptūra  Napoleono pralaimėjimui išreikšti. Kaminkrėtį – tai skulptūra kaminkrėčių legendai atgaivinti. Legenda – sutikus kaminkrėtį reikia patrinti jo sagą sušnabždėti norą ir jis išsipildo. Štai vietos, kurias aš siūlau aplankyti.

Linkiu gerų emocijų lankant šias vietas. 

Kalėdinėje Klaipėdoje yra daug vietų kuria gali aplankyti. Siūlyčiau aplankyti bent kelias vietas.

Daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu buvo tapusi granitinė katino su džentelmeno veidu skulptūra, kurią 1980-aisiais metais sukūrė dailininkas R. Midvikis. Du kartus po vandalų siautėjimo skulptūra buvo atstatyta, bet netrukus vėl dingo. 2006 m. vasarą, miesto gimtadienio proga katinas vėl sugrįžo į savo vietą skvere Kalvių gatvėje.

Katinas yra katinas – vaikšto, išeina ir grįžta kada nori. Anuomet „Senamiesčio katinas“ turėjo slaptų galių. Ar jų neprarado beklajodamas, netruksite įsitikinti patys.

Aš rekomenduoju aplankyti naktinę kalėdinę Klaipėdą.  Naktyje miestas atrodo ypatingai, čia šviečia gražios lemputes. Pasiimkite pačiūžas ir praleiskite valandėlę miesto čiuožykloje po atviru dangumi.

Neužmirškite nusipaveiksluoti prie miesto eglutės su balta meška! 

Kalbant apie Kalėdų dvasią reikia kalbėti apie eglutes! Štai kelios iš gražiausios Kalėdų eglutės Klaipėdoje!